Hodnocení od našich zákazníků

Štukování bytu 3+1 Praha 9 Letnany

Vzhledem k tomu, že o to štukování jste se starali jako druhá firma, mám docela srovnání a musím říct, že s Vámi se mi jednalo podstatně příjemněji a vše bylo zhotoveno tak, jak jsme se dohodli, navíc za velmi dobrou cenu a velmi rychle.

S pozdravem
Martin Voigts

Rekostrukce bytového jádra Brandýs nad Labem

Vážený pane Sušický,

naše reference budou jen kladné. Byli jsme moc spokojení, jak s prací, tak s jednáním.
Ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci!

Přeji hezký den,
Kocourková
Pavluv

Rekonstrukce bytového jádra Mazurská ul.

Firma Resultatum s.r.o kompletně zrekonstruovala naši koupelnu v Mazurské ulici v Praze, Bohnicích. S postupem rekonstrukce i s jejím výsledkem jsme spokojeni a firmu můžeme jednoznačně doporučit.
Petr a Kateřina Wawroszovi

Lysá nad Labem

S firmou Resultatum s.r.o. jsem byla naprosto spokojena. Jednání bylo rychlé a vstřícné. Jednatelé firmy byli velmi ochotní. Samotná práce při rekonstrukci koupelny probíhala podle dohody. Zaměstnanci, pod vedením pana Jamricha, pracovali profesionálně. Po každodenní práci byl zajištěn úklid. Byla dodržena předem dohodnutá cena zakázky. Firmu Resultatum s.r.o. každému doporučuji.

Lucie Rahmanová

Strážní 20 Praha 3 sádrokartonářské práce

Dobrý den,

chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za super vstřícný a profesionální přístup a především za tu neuvěřitelnou rychlost! Až mě zas za nějaký čas opustí soudnost, zapomenu, co to znamená žít na staveništi a začnu s dalšími úpravami patra, vím kam se obrátit :-). V mezičase budu doporučovat ostatním.

Srdečně,
Kateřina Cidlinská

Spokojenost zákazníka

Dobrý den,

Se spoluprací, plněním termínů i kvalitou práce jsme spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem T. Nevrlý

Rekonstrukce obývacího pokoje Praha 3

Reference: S firmou Resultatum s.r.o. jsem byla velmi spokojená. Vše probíhalo v klidu a pohodě. Byla jsem spokojená s návrhem rekonstrukce, s časovou dotací, s průběhem prací, ale také s přístupem pana Sušického i pana Jamricha. Děkuji za dobře odvedenou práci.
Firmu Resultatum s.r.o. mohu všem vřele doporučit. V plánu mám pokračovat s úpravou bytu a tak se těším na další spolupráci.

Šlajcherová Radka

Radka Šlajcherová